עורך דין הוצאה לפועל חיפה

בחיפה מגוון משרדי עורכי דין המתמחים בייצוג בהליכי הוצאה לפועל ועם ניסיון של עשרות שנים (חלקם עם ניסיון של מעל 30 שנה).

עורך דין הוצאה לפועל חיפה

מומלץ למצוא עו"ד שנמצא בסמוך למקום מגוריך, ואשר יש לו את הידע והניסיון להתמודד עם נסיבות התיק האישי שלך. עורך דין הבקיא בנורמות הנהוגות ברשות האכיפה והגבייה, יכול לפעול לטובתך תוך שמירה על מירב זכויותיך ונכסיך.

כמו כן מומלץ לשוחח עם עורך הדין באופן אישי טרם חתימה על הסכם הייצוג. חשוב שתרגישו את התקשורת הבינאישית ביניכם, שאתם יכולים לסמוך עליו\ה ושתיהיה שקיפות לאורך הדרך.

אספנו 3 עורכי דין תותחים בהוצאה לפועל בחיפה, עם ניסיון של שנים ועם ביקורות מוצלחות של לקוחות קודמים. יש להם ניסיון עם לשכת הוצאה לפועל בחיפה ועבודה שוטפת מול הגורמים היושבים שם.

עורכי דין להוצאה לפועל מומלצים בחיפה

עורך דין משה ישראל
אח"י אילת 15, חיפה
מומלץ
עורך דין יהודה פדידה
שדרות אח"י אילת 9, חיפה
מומלץ
עורך דין עופר פרץ
ישראל בר יהודה 43, חיפה
מומלץ

שאלות נפוצות על עו"ד הוצאה לפועל בחיפה

לא. העסקת עורך דין יכולה לתרום משמעותית לכך שבקשתכם תתקבל, אך לא ניתן להבטיח זאת. מאחר והדבר תלוי בגורמים רבים, כגון שיקול דעת רשם ההוצאה לפועל, פרטי התיק, הנסיבות האישיות והתנהלותכם לאורך חיי התיק.

לפני שמעסיקים עורך דין כדאי לוודא שיש עליו ביקורות קודמות של לקוחות בתחום ההוצאה לפועל. תוכלו לעשות זאת על ידי חיפוש השם בגוגל ובפייסבוק. בנוסף, רצוי לשוחח קצת עם עורך הדין על מנת לבחון אם רמת התקשורת והשקיפות עימו טובה ונוחה עבורכם.

עלות בגין ייצוג עורך דין בתיק של זוכה, בדר"כ נעה בין 15-25% מהגבייה בתיק. ייצוג חייב זה מקרה שונה ותלוי בסוג התיק, המורכבות, כמות הבקשות, גודל החוב, הנסיבות ועוד. בדרך כלל, השכ"ט הולך לפי סוג הבקשה הנדרשת (למשל ייצוג בעבור בקשת התנגדות יכולה להגיע ל- 3,500₪.

מעוניין להתייעץ עם עו"ד הוצאה לפועל בחיפה? השאר\י פרטיך כאן