עורך דין הוצאה לפועל רחובות

ברחובות הקטנה מגוון עורכי דין לענייני הוצאה לפועל ועם ניסיון מקצועי רב בדיני ההוצל"פ וחדלות הפירעון לרבות החקיקה והתקנות החדשות.

 

עורך דין הוצאה לפועל ברחובות

מומלץ למצוא עו"ד שנמצא בסמוך למקום מגוריך ושיש לו את הידע והניסיון להתמודד עם נסיבות התיק האישי שלך. עורך דין הבקיא בנורמות הנהוגות ברשות האכיפה והגבייה, יכול לפעול לטובתך תוך שמירה על מירב זכויותיך ותוך פגיעה מינימלית בנכסים והחשבונות שלך.

כמו כן, מומלץ לשוחח עם עורך הדין פנים מול פנים, לפני שחותמים על הסכם הייצוג. חשוב שתרגישו אם התקשורת הבינאישית ביניכם היא טובה ואתם מרגישים שאתם יכולים לסמוך עליו\ה שידאג בצורה הטובה ביותר לעניינים שלכם.

אם הגעתם למשרד עורך הדין, הביטו ובדקו האם יש לו תעודות על השלמת קורסים והשתלמויות בדיני ההוצאה לפועל (תעודות אלו בדרך כלל תולים על קירות המשרד)

אספנו לכם 3 עורכי דין תותחים בהוצל"פ עם ניסיון של שנים ועם ביקורות  מוצלחות של לקוחות קודמים.

עורכי דין להוצאה לפועל מומלצים ברחובות

עורך דין אסף ברבי
אחד העם 1, רחובות
דירוג
5/5
עורך דין קובי ישראל
מוטי קינד 1, רחובות
דירוג
5/5
עורכת דין לירז ויס אמירה
קינד מוטי 2, רחובות
דירוג
5/5

שאלות נפוצות על עו"ד הוצאה לפועל ברחובות

לא, אף אחד לא יכול להבטיח זאת. עורך דין יכול לסייע משמעותית להעלאת הסיכויים שבקשתכם תתקבל על ידי צירוף נימוקים משפטיים ועל בסיס ניסיונו בעבר. 

לפני שמעסיקים עורך דין כדאי לוודא שיש לו ביקורות קודמות של לקוחות בתיקי הוצאה לפועל. תוכלו לעשות זאת על ידי חיפוש שמו בגוגל ובפייסבוק. בנוסף, רצוי לשוחח קצת עם עורך הדין על מנת לבחון אם רמת התקשורת והשקיפות עימו, נעימה ונוחה עבורכם. עליכם להרגיש שאם סומכים עליו.

עלות בגין ייצוג עורך דין בניהול תיק זוכה, בדר"כ נעה בין 15-25% מהגבייה בתיק. ייצוג חייב זה מקרה שונה ותלוי בסוג התיק, המורכבות, כמות הבקשות, גודל החוב, הנסיבות ועוד. בדר"כ, השכ"ט הולך לפי סוג הבקשה הנדרשת (למשל ייצוג רק בעבור בקשת צו תשלומים יכולה להגיע ל-4,000₪).

5/5 (1 Review)
מעוניין להתייעץ עם עו"ד הוצאה לפועל ברחובות? השאר\י פרטיך כאן