עורך דין פשיטת רגל בבאר שבע

אם נכנסתם למערבולת כלכלית ומצוקה כספית שאינה מאפשרת לכם להמשיך להתקיים כראוי, אולי הגיע הרגע לפנות להליכי חדלות פירעון.

עורך דין פשיטת רגל באר שבע

בבירה הדרומית מבחר גדול של עורכי דין המתמחים בתחום פשיטת הרגל וחדלות פירעון. רובם מתרכזים באזורי העיר העתיקה וסביב קניון הנגב. כדאי למצוא עורך דין הנמצא במרחק קרוב אליכם אך אחד שתוכלו גם לסמוך עליו בעיניים עצומות לאורך תהליך מורכב שכזה.

 

איך לבחור עורך דין חדלות פירעון בב"ש?

כדי לבחור עורך דין ראוי שידאג לכם לטיפול מסור כמה שיותר, מומלץ לעקוב אחר 4 הטיפים הבאים:

  1. כדאי למצוא עורך דין שיש לו ניסיון קודם בתחום פשיטת הרגל.
  2. נסו למצוא המלצות מחברים על עורך דין שמתעסק בתחום.
  3. מצאתם עורך דין? הזינו את שמו במנוע החיפוש של גוגל ובדקו את הביקורות והתוצאות. עורך דין עם ביקורות שליליות – זו נורה אדומה גדולה שכדאי להתרחק ולחפש אחד אחר. בצעו את אותו תהליך בחיפוש של פייסבוק.
  4. קבעו פגישה ושוחחו לעומק – שאלו הרבה שאלות ונסו להבין האם אתם יכולים לסמוך על עו"ד, שכן מדובר בהתליך מורכב שיכול להימשך מעל שנה ואפילו 4 שנים. חשוב שתרגישו איתו בנוח, שהתקשורת נעימה ושיש מי שמקשיב לכם
עורכת דין ענת קרמר
רח' בן צבי 11, באר שבע
דירוג
5/5
עורכת דין אורה צימברג
הנרייטה סולד 4, באר שבע
דירוג
5/5
עורך דין עדי רוזנשטיין
קק”ל 90, באר שבע
דירוג
5/5

שאלות נפוצות על עו"ד פשיטת רגל בבאר שבע

לפי חוק חדלות פירעון החדש, הליך פש"ר אמור להימשך עד 4 וחצי שנים לכל היותר. במקרים חריגים, רשאי ביהמ"ש או רשם ההוצאה לפועל, להאריך את התקופה הזו, אם הוא חושב שזה ראוי ונכון יותר. ישנם הליכי פש"ר היכולים להימשך זמן קצר יותר של עד שנה וחצי במקרים בהם החייב בעל יכולת כלכלית נמוכה במיוחד.

מחיר ייצוג חייב ע"י עורך דין פש"ר, משתנה מאוד בין משרד למשרד ותלוי במורכבות התיק וגובה החובות. לפי כללי הלשכה, השכר המינימלי המומלץ שעו"ד צריך לגבות הוא 5,477₪ + 2.5% מגובה החוב. בדרך כלל, סכום השכ"ט בפשיטת רגל נע בין 8,000 ל- 20,000 ש"ח.

לא. ייצוג עו"ד נועד לכך שאדם בעל ידע מקצועי ידאג לאינטרסים של החייב אל מול הנושים, המערכת המשפטית והנאמן שאחראי על כל הרכוש והנכסים של החייב. מומלץ לשכור שירותי עורך דין לצורך כך, שכן הדבר מגדיל את הסיכוי שתצלחו את ההליך בכבוד.

5/5 (3 Reviews)
מעוניין להתייעץ עם עו"ד בבאר שבע? השאר\י פרטיך כאן