עורך דין פשיטת רגל בקריות

פשיטת רגל (או שבמה החדש – חדלות פירעון), היא מצב בו לאדם (או תאגיד), יש יותר התחייבויות כספיות מאשר גובה נכסיו וכושר השתכרותו. ההליך נועד, לעשות סדר בחייו ולהביא למחיקת רוב החובות (בתנאים מסוימים), כדי שהחייב יוכל להמשיך בחיים תקינים.

חשוב לציין, גם כאשר יש לכם חובות שעדיין לא נפתחו בגינם תיקי הוצאה לפועל, תוכלו להגיש בקשה לפתיחת הליכי חדלות פירעון לצורך התמודדות עם חובותיכם.

בקריות היצע גבוה של עורכי דין המתעסקים בתחום, כאשר רבים נמצאים באזור רחוב גושן בקריית מוצקין וברחוב אחי אילת בקרית חיים. 

מה תפקידו של עורך דין פשיטת רגל בקריות?

עורך דין פשיטת רגל בקריות, מעניק ייעוץ משפטי ללקוחות עסקיים וללקוחות פרטיים אשר אין בידם לפרוע את ההתחייבויות שלקחו על עצמם מראש.
לאחר בחינת הנסיבות האישיות של הלקוח, יוכל עורך הדין לייעץ האם כדאי לפנות להליכי חדלות פירעון, הסדר עם הנושים או איחוד תיקים בהוצאה לפועל וכו'.

איך לבחור עורך דין פשיטת רגל בקריות?

בחירת עורך דין המתמחה בתחום חדלות פירעון היא שלב חשוב בתהליך, שאותו יש לבצע בהקפדה על מנת להגדיל את סיכויי ההצלחה. כאשר אתם חושבים שיתכן ולא תוכלו לעמוד בהתחייבויותיכם, או כאשר כבר אינכם עומדים בהתחייבויות, חשוב שתפנו בהקדם לעורך דין שיוכל לבדוק את מצבכם המשפטי ולייעץ בהתאם.

על מנת לבחור עורך דין חדלות פירעון בקריות, חשוב לאתר כמה משרדים פוטנציאליים באמצעות חיפוש פשוט באינטרנט, לבקר בהם פיזית כדי לקבל התרשמות כללית ולשאול כמה שיותר שאלות.

אילו שאלות? למשל:

  • בכמה הליכי חדלות פירעון כבר יצא לכם לטפל?
  • באילו הסמכות אתה מחזיק?
  • מה אחוז ההצלחה שלך בתיקים שטיפלת בהם?
  • ועוד

לאחר שמצאתם מספר שמות, בצעו חיפוש בגוגל ובפייסבוק על עורכי הדין הללו ובדקו האם יש להם ביקורות חיוביות.

עורכי דין לפשיטת רגל מומלצים בקריות

עורך דין בן חור שלום
יוסף לוי 23, קריית ביאליק
מומלץ
עורכת דין אתי פרץ
פינסקר 1, קרית אתא
מומלץ
עו"ד ניר ברקון
אח"י אילת 62, קריית חיים
מומלץ

שאלות נפוצות על עו"ד חדלות פירעון בקריות

כאשר גובה החובות נמוך מסך של 150,000 ש"ח יש להגיש את הבקשה בלשכת הוצאה לפועל הקרובה לאזור מגוריך. התיק עצמו, יועבר ויתנהל תחת לשכת הוצל"פ חיפה, שם נמצא רשם חדלות פירעון. אם גובה החובות מעל 150 אלף ש"ח, יש להגיש ללשכת הממונה על חדל"פ בחיפה (בעבר כונס הנכסים הרשמי). 

ניתן גם לעשות את זה באונליין – כאן.

 

כן. עליכם לשלם את האגרה בסך 1,403₪ עבור הגשת הבקשה באופן מקוון למשלמים באשראי או באחד מהסניפים הייעודיים של בנק מזרחי טפחות למשלמים במזומן. לאחר מכן, אתם נדרשים להגיש אל הממונה על הליכי חדלות פירעון ושיקום כלכלי בקשה מקוונת לקבלת הצו לפתיחת הליכים

לא. עם זאת, מומלץ מאוד להסתייע בשירותי עורך דין מומלץ בפשיטת רגל. חשוב להבין שהליכים אלו מאוד מורכבים ומולכם ניצבים גורמים חזקים כגון הנאמן, הבנקים, גופי אשראי, נושים אחרים, בית המשפט, הממונה ועוד.  לכן, כדאי שיהיה אדם בעל ידע משפטי ובקיא בהליכים שיוכל לשמור על האינטרסים שלכם ולדאוג לכך שתיפגעו כמה שפחות לאורך ההליך.

מעוניין להתייעץ עם עו"ד בקריות? השאר\י פרטיך כאן