עורך דין פשיטת רגל בחיפה

על פי חוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי, תשע"ח – 2018, במצב של חדלות פירעון, אין ביכולתו של החייב לשלם את חובותיו במועדם, או שחובות אלה עולים על השווי של נכסיו. במהלך הליך של פשיטת רגל, יערכו הסדרים אל מול האנשים שלהם אותו אדם חייב כסף (הנושים).

מה תפקידו של עורך דין מומחה לפשיטת רגל בחיפה?

במצב כזה שתיארנו, מומלץ לשכור במיידי את שירותיו של עורך דין מומחה לפשיטת רגל בחיפה. עו"ד אשר מכיר את סדרי הדין הנהוגים, החקיקה, הפסיקה והדרישות במסגרת ההליך, יוכל להעריך את האפשרויות המשפטיות העומדות בפניכם וימליץ לכם על דרכי הפעולה שעליכם לנקוט בהתאם. לא תמיד כדאי ללכת להליך חדל"פ ולעיתים יש אופציות אחרות, ולכן חשוב לבחון את התיק האישי של כל חייב.

איך לבחור עורך דין פשיטת רגל בחיפה?

קיים מגוון גדול של עורכי דין העוסקים בחדלות פירעון בחיפה. על מנת לבחור איש מקצוע מתאים לעניין, תוכלו להיעזר בעקרונות המנחים הבאים:

  • ודאו כי עורך הדין שאתם מעוניינים לשכור את שירותיו רשום בלשכת עורכי הדין כחבר פעיל, וכי הוא אכן מתמחה בתחום החדלות פירעון.
  • היעזרו בהמלצות של קרובים שהסתייעו בשירותים משפטיים של עורך דין בתחום החדלות פירעון בחיפה, או חפשו המלצות באינטרנט.
  • רצוי לפנות למספר עורכי דין בתחום, לשוחח איתם, לבקר במשרדם ולהשוות ביניהם.
  • לפני התקשרות עם עורך דין מסוים, רצוי להגיע לפגישה אישית עמו ולראות אם קיים חיבור אישי עם אותו אדם. שכן, נוכח אופיו של הליך פשיטת הרגל, חייבת להיות תקשורת פתוחה ביניכם לבין עורך הדין המייצג אתכם.
  • חיפוש בגוגל ובפייסבוק את שם העורך דין, יעלה בפניכם מגוון תוצאות שיסייעו לכם ללמוד על ניסיונו, ביקורות של לקוחות קודמים, תלונות וכו'.

עורכי דין לפשיטת רגל מומלצים בחיפה

עורך דין משה ישראל
אח"י אילת 15, חיפה
מומלץ
עורך דין שמעון צור
אנדריי סחרוב 9, חיפה
מומלץ
עורך דין עופר פרץ
ישראל בר יהודה 43, חיפה
מומלץ

שאלות נפוצות על עו"ד חדלות פירעון בחיפה

כאשר גובה החובות קטן מסך של 150,000 ש"ח יש להגיש את הבקשה בלשכת הוצאה לפועל בחיפה. אם גובה החובות מעל 150 אלף ש"ח, יש להגיש ללשכת הממונה על חדל"פ בתל אביב (בעבר כונס הנכסים הרשמי). 

תוכלו להגיש גם בקשה אונליין – כאן.

גובה האגרה עומד ע"ס 1,403₪ (נכון לינואר 2022). לצפייה בסכום העדכני ניתן ללחוץ כאן.
במידה ואתם לא יכולים לעמוד בסכום זה, ניתן להגיש בקשה לפטור מאגרה. המידע על אופן ההגשה והמסמכים הדרושים נמצא כאן.

אמנם ניתן לפתוח בהליך פשיטת רגל ללא סיוע מקצועי של עורך דין, אך לא מומלץ לעשות כן. זאת, משום שהליך זה הוא מורכב ומתמשך, אשר יש לו השלכות משמעותית על חייו של החייב ושל משפחתו. ניהול ההליך בצורה עצמאית הוא צעד בעייתי, שכן במקרים שבהם החייב אינו מחזיק בידע ובניסיון משפטי, הוא יכול לעשות טעויות ושגיאות בשלבים השונים ובכך לפגוע בסיכוי ההצלחה ולהחריף את מצבו.

5/5 (1 Review)
מעוניין להתייעץ עם עו"ד בחיפה? השאר\י פרטיך כאן