עורך דין פשיטת רגל בתל אביב

הליך של פשיטת רגל (או חדלות פירעון), הוא מצב בו גובה החובות הכספיים גבוה מגובה הנכסים והמשכורת של החייב (או התאגיד). מטרת ההליך היא להביא לסדר בחיי החייב, על ידי תכנית פירעון כלכלית שתאפשר לו לעמוד על הרגליים ולהחזיר חלק יחסי מהחובות.

מה תפקידו של עורך דין פשיטת רגל בתל אביב?

עורך דין פשיטת רגל, הוא אדם שתפקידו לייעץ וללוות חברות ואנשים פרטיים שאין ביכולתם לפרוע את חובותיהם לאחרים, שכן סך ההתחייבויות שלהם עולה על סך הנכסים שיש בידיהם.

לכן, הם מבקשים שבית המשפט יכריז עליהם כפושטי רגל, וכך יפטור אותם מתשלום יתרת חובותיהם. בתל אביב, קיים מגוון גדול של עורכי דין המתמחים בהליכי פשיטת רגל ושמביאים את ניסיונם ומיומנותם בתחום.

איך לבחור עורך דין פשיטת רגל בתל אביב?

במקרה של היקלעות לחובות ואי יכולת לעמוד בהתחייבויות כלפי הנושים, חשוב מאוד לשכור את שירותיו של עורך דין מומלץ לענייני חדלות פירעון.

על מנת לבחור את העו"ד שילווה אתכם בתהליך, ניתן להתקשר ללשכת עורכי הדין המקומית בתל אביב (המספר הוא 03-6905555), שתוכל להעביר לכם את רשימת המשרדים שמתמחים בחדל"פ בתל אביב ואת מספרי הטלפון שלהם.

לפני בחירת עורך הדין, חשוב לברר מה הוא הניסיון וההתמחות של מי שאתם מעוניינים להתקדם איתו, באיזה מוסד הוא למד, מה היא כמות התיקים בחדלות פירעון שבהם התעסק, מה רמת ההצלחה שלו בהם וכיוצא בזה.

לאחר מכן, כדאי לעשות חיפוש גוגל קצר על שם העו"ד כדי לבדוק האם יש ביקורות שליליות ונורות אדומות. כדאי לעשות את אותו חיפוש גם בפייסבוק.

עורכי דין לפשיטת רגל מומלצים בתל אביב

עורך דין עופר מצליח
רח' הארבעה 28, תל אביב-יפו
מומלץ
עורך דין רוני הראלי
רח' ברקוביץ' 4, תל אביב-יפו
מומלץ
עורכת דין לירון שיר
רח' מנחם בגין 144 תל אביב
מומלצת

שאלות נפוצות על עו"ד חדלות פירעון בתל אביב?

כאשר גובה החובות קטן מסך של 150,000 ש"ח יש להגיש את הבקשה בלשכת הוצאה לפועל בתל אביב. אם גובה החובות מעל 150 אלף ש"ח, יש להגיש ללשכת הממונה על חדל"פ בתל אביב (בעבר כונס הנכסים הרשמי). 

תוכלו להגיש גם בצורה מקוונת – כאן.

שעת ייעוץ עם עורך דין פשיטת רגל בתל אביב תעלה כ-250 ₪ לפחות (ישנם כאלה שאינם גובים תשלום בגין שיחה זו). שימוש בשירותיו לצורך ייצוג בהליך יעמוד על ממוצע של כ-15% מסכום החוב. 

בנוסף, מומלץ לעיין בכללי לשכת עורכי הדין בדבר התעריף שכ"ט המומלץ – כאן.

לא חובה לשכור שירותי עו"ד. אבל חשוב לומר שסיוע של עורך דין מקצועי המכיר את הפרקטיקה הנהוגה בתחום חדלות הפירעון ובעל ניסיון, יוכל להקל משמעותית ולשפר את סיכויי ההצלחה של ההליך. עורך הדין יידע להשתמש בכלים המשפטיים השונים כדי לשמור על האינטרסים הכלכליים של החייב, ולסייע לו לצלוח את הליך מחיקת החובות בפגיעה נמוכה יותר.

 

4.2/5 (5 Reviews)
מעוניין להתייעץ עם עו"ד בתל אביב? השאר\י פרטיך כאן