עורך דין פשיטת רגל חדרה

הגעתם לסך חובות של מעל 53,000₪? לא רואים כיצד אתם יכולים לצאת מזה? במקרה כזה יכול להיות שאתם זקוקים להליך חדלות פירעון שיסייע לכם לפתוח דף חדש.

 

עורך דין פשיטת רגל חדרה

בחדרה מבחר מצומצם אך איכותי של עורכי דין המתמחים בתחום חדלות הפירעון. כדאי למצוא עורך דין הנמצא במרחק קרוב אליכם אך גם אחד שתוכלו לסמוך עליו בעיניים עצומות לאורך תהליך מורכב שכזה.

 

איך לבחור עורך דין חדלות פירעון בחדרה?

עורכי דין רבים משקיעים כסף רב בשיווק, אשר מוציא להם שם טוב אך לא בהכרח מעיד על איכותם המקצועית בייצוג תיקי חדל"פ.

אז איך יודעים לבחור עורך דין איכותי שישקיע את כל מרצו בלהוציא אתכם עם כמה שפחות נזק מהליך כזה?

  1. כדאי למצוא עורך דין שיש לו ניסיון קודם בתחום פשיטת הרגל.
  2. נסו למצוא המלצות מחברים על עורך דין שמתעסק בתחום.
  3. מצאתם עורך דין? הזינו את שמו בשורת החיפוש של גוגל ובדקו את הביקורות והתוצאות. עורך דין עם ביקורות שליליות – זו נורה אדומה גדולה שכדאי להתרחק ולחפש אחד אחר. בצעו את אותו תהליך בחיפוש של פייסבוק.
  4. קבעו פגישה ושוחחו לעומק – שאלו הרבה שאלות ונסו להבין האם אתם יכולים לסמוך על העו"ד שיושב מולכם, שכן מדובר בתהליך מורכב שיכול להימשך מעל שנה ואפילו 4 שנים. מאחר והליך חדלות פירעון מלווה בהמון רגשות ואמוציות, חשוב שתרגישו איתו בנוח, שהתקשורת נעימה ושיש מי שמקשיב לכם.
  5. היעזרו בהמלצות שלנו ובחרו עורך דין שעבר את הסינון הקפדני של צוות האתר.

 

המלצות על עורכי לחדלות פירעון בחדרה

עורכת דין שלי גרשט
אחד העם 9, חדרה
דירוג
5/5
עורכת דין דנה פלד
זרחין 10, רעננה
דירוג
5/5
עורכת דין רויטל שרר
הרברט סמואל 56, חדרה
דירוג
5/5

שאלות נפוצות על עו"ד פשיטת רגל בחדרה

לפי חוק חדלות פירעון החדש, הליך פש"ר אמור להימשך עד 4 וחצי שנים לכל היותר. במקרים חריגים, רשאי ביהמ"ש או רשם ההוצאה לפועל, להאריך את התקופה הזו, אם הוא חושב שזה ראוי ונכון יותר. ישנם הליכי פש"ר היכולים להימשך זמן קצר יותר של עד שנה וחצי במקרים בהם החייב בעל יכולת כלכלית נמוכה במיוחד.

מחיר ייצוג חייב ע"י עורך דין פש"ר בחדרה, משתנה מאוד בין משרד למשרד ותלוי במורכבות התיק, גובה החובות, מיקום המשרד, מוניטין ועוד. לפי כללי הלשכה, השכר המינימלי המומלץ שעו"ד צריך לגבות הוא 5,477₪ + 2.5% מגובה החוב. בדרך כלל, סכום השכ"ט לייצוג בפשיטת רגל נע בין 8,000 ל- 20,000 ש"ח.

לא. ייצוג עו"ד נועד לכך שאדם בעל ידע מקצועי ידאג לאינטרסים של החייב אל מול הנושים, המערכת המשפטית והנאמן שאחראי על כל הרכוש והנכסים של החייב. מומלץ לשכור שירותי עורך דין לצורך כך, שכן הדבר מגדיל את הסיכוי שתצלחו את ההליך בכבוד.

5/5 (3 Reviews)
מעוניין להתייעץ עם עו"ד בחדרה? השאר\י פרטיך כאן