עורך דין פשיטת רגל בראשון לציון

פשיטת רגל היא הליך משפטי בו נמחקים חלק מחובות של אדם או חברה. בספטמבר 2019, התחוללה מהפכה בתחום וכעת אדם שנמצא בחובות נקרא חדל פירעון ולא פושט רגל. כמו כן פקודת פשיטת הרגל מבוטלת וכל התהליך מתנהל לפי חוק חדלות פירעון.

 

מה תפקידו של עורך דין פשיטת רגל בראשון לציון?

עו"ד לפשיטת רגל עובד עם לקוחות שנאבקים עם חובות וצריכים להגיש בקשה לחדלות פירעון ומחיקת החובות. תפקידו של עורך דין פשיטת רגל בראשל"צ הוא לסייע ללקוחותיו לנהל את חובותיהם ולהיפטר מהם כדי שיוכלו להתחיל מחדש את חייהם.

עורך דין, בכל תחום ובחדלות פירעון ובפרט, צריך לשמור על רמה גבוהה של יושרה, כבוד וביטחון בכל הנוגע למקצועו והתנהלותו עם הלקוח. יש להם מחויבות לעזור ללקוחותיהם לנהל את החובות שלהם כדי שאלו יוכלו לחזור לחיות בכבוד ולהתנהל כמו כל אדם אחר בחברה.

איך לבחור עורך דין פשיטת רגל בראשון לציון?

עורכי דין לפשיטת רגל הם אנשי מקצוע המתמחים בתיקי חדלות פירעון וחובות. הם יכולים לייעץ לחייב לגבי האפשרויות העומדות בפניו לפי החוק והפרקטיקה המשפטית ולסייע לו למצוא את הפתרון הטוב ביותר עבור המצב בו הוא נמצא.

  • אם אתם שוקלים הליך פשיטת רגל, חשוב למצוא עורך דין המתמחה בתחום זה, לעומת עורך דין שמתעסק בקשת תחומים גדולה יותר.
  • כדאי גם לשקול ולבחון כמה זמן הקדיש עורך הדין לעיסוק במקצועו בישראל ובאיזו אוכלוסייה. עורך דין שהתעסק בעיקר בתיקי פש"ר של חברות ותאגידים יהיה פחות בקיא בתיקי חדלות של אנשים פרטיים.
  • לעורך דין עם התמחות וניסיון רק בתחום פשיטות הרגל בראשון לציון, יוכל לתת לכם טיפול מיטבי יותר. חשוב להבין שלא תמיד החוק נותן מענה ברור למקרים המשפטיים העומדים בביהמ"ש. לעיתים רבות, השופטים יוצקים תוכן ומשלימים זאת. עו"ד עם ניסיון בעבודה מול הגורמים הללו באופן שוטף, יוכל להביא יתרון רב ללקוח שלו על ידי מילוי הקווים האפורים בחוק לטובת הלקוח שלו. 

 

עורכי דין לפשיטת רגל מומלצים בראשון לציון

עורך דין סטס זלדוביץ
משה לוי 6, ראשל"צ
מומלץ
עורך דין אפרים קוליו
רח’ דוד סחרוב 22, ראשון לציון
מומלץ
עורכת דין קארין ישראל
ההגנה 13, ראשל"צ
מומלצת

שאלות נפוצות על עו"ד חדלות פירעון בראשון לציון

כאשר גובה החובות קטן מסך של 150,000 ש"ח יש להגיש את הבקשה בלשכת הוצאה לפועל בראשון לציון (התיק יתנהל בלשכת כפר סבא, שם קיים מסלול חדל"פ). אם גובה החובות מעל 150 אלף ש"ח, יש להגיש ללשכת הממונה על חדל"פ במחוז מרכז (בעבר כונס הנכסים הרשמי). 

תוכלו להגיש גם בצורה מקוונת – כאן.

שעת ייעוץ עם עורך דין פשיטת רגל בראשון תעלה כ-250 ₪ לפחות (ישנם כאלה שאינם גובים תשלום בגין שיחה זו). שימוש בשירותיו לצורך ייצוג בהליך יעמוד על ממוצע של כ-15% מסכום החוב. 

בנוסף, מומלץ לעיין בכללי לשכת עורכי הדין בדבר התעריף שכ"ט המומלץ – כאן.

לא חובה לשכור שירותי עריכת דין לצורך ניהול הליכי פשר. עם זאת, חשוב לציין שהסתייעות בעורך דין מקצועי המכיר את הפרקטיקה הנהוגה בתחום חדלות הפירעון ובעל ניסיון, יוכל להקל משמעותית ולשפר את סיכויי ההצלחה של ההליך. עורך הדין יידע להשתמש בכלים המשפטיים השונים כדי לשמור על האינטרסים הכלכליים של החייב, ולעזור לו לצלוח את ההליך המורכב הזה, בפגיעה נמוכה יותר.

 

מעוניין להתייעץ עם עו"ד בראשון לציון? השאר\י פרטיך כאן